Celní služby od A do Z

Na trhu se pohybujeme od roku 1991. Díky týmu více než 70 kvalifikovaných celních deklarantů realizujeme rychlý a bezpečný průběh i nejnáročnějších celních případů.

Celní služby od A do Z

Našim klientům nabízíme profesionální servis, celní poradenství včetně návrhu vhodných celních postupů, využití zjednodušených celních postupů, centralizované celní řízení, propuštění zboží do režimu bez nutnosti předložení zboží CÚ, systém celních záruk pro všechny režimy, zpracování a podání hlášení Intrastat a v neposlední řadě neustále sledujeme a reagujeme na změny a platnou legislativu v oblasti národních celních předpisů a celních předpisů EU.

Novinkou je možnost využívání jedinečného Celního portálu, díky kterému mohou naši klienti sledovat detaily všech operací včetně elektronické archivace dokumentů každého jednotlivého případu. Tento portál nabízíme svým partnerům zcela zdarma.

Jsme držitelem povolení AEO v nejvyšším stupni F, což nám umožňuje nabízet čerpání veškerých výhod při celním řízení, které souvisí s dovozem a vývozem zboží.

Kompletní průvodce celním řízením

Celní sklady

Zvláštní celní režimy

Outsourcing celních služeb

Zajištění celního dluhu

Zajištění dokumentů CoO a ATA KARNET

Celní poradenství

Kompletní průvodce celním řízením

Naši experti na celní problematiku Vám v jednotlivých bodech sepsali veškeré postupy a informace, které Vám jistě pomohou!

Pokračovat

Výhody clení s PST CLC

Získáte silného a kompetentního partnera pro realizaci veškerých celních procesů.

Eliminujete rizika

spojená s celními procedurami

Předáte zodpovědnost

za celní případy

Získáte jistotu

postupů v souladu s platnou legislativou

Optimalizujete náklady

spojené s výběrem cla

Můžete využívat naše celní záruky

namísto vaší hotovosti

Garantujeme tříletou záruku

na vystavené celní prohlášení

Možnost využívat unikátní aplikaci

celního portálu pro online informace o průběhu clení a následnou archivaci všech dokumentů

Nabízíme poradenství a audit

celních služeb, od profesionálů

Celní sklady

Naše logistická centra, která provozujeme v Úžicích u Prahy, Brně, Ostravě-Mošnově a v Pohořelicích, jsou současně i schválené celní sklady spolupracující se všemi celními deklaracemi PST CLC Mitsui-Soko.

Pokračovat

Zvláštní celní režimy

Pro zvláštní celní režimy zajišťujeme veškeré potřebné doklady, monitoring průběhu celního řízení a vizualizace veškeré dokumentace, prostřednictvím Celního portálu PST CLC Mitsui-Soko. Ten je k dispozici zcela zdarma.

Pokračovat

Outsourcing celních služeb

Outsourcing celních služeb je oblíbený mezi firmami, které si během naší spolupráce v oblasti celních služeb uvědomily, že je pro ně výhodnější řešit své požadavky na celní odbavení prostřednictvím odborného zástupce.

Pokračovat

Zajištění celního dluhu

Naše společnost disponuje zajištěním celního dluhu pro všechny celní režimy a všechny formy celního řízení v přímém i nepřímém zastoupení.

Pokračovat

Zajištění dokumentů CoO a ATA KARNET

Ušetřete cenný čas, starosti i cestování spojené s vyřízením obchodních dokladů. Zkušení specialisté PST CLC Mitsui-soko za Vás vše vyřídí.

Pokračovat

Celní poradenství

Disponujeme kvalifikovaným týmem celních odborníků, kteří kontinuálně monitorují změny legislativy v celní problematice, působí jako konzultanti při zavádění nových procesů, pořádají školení a semináře, a to vše dle konkrétních požadavků a potřeb zákazníků.

Pokračovat