O nás

Na českém a evropském trhu působíme od roku 1991. Jsme významný a spolehlivý poskytovatel celních, skladovacích a přepravních služeb nejvyšší kvality na více než 20 pracovištích po celé ČR. Spojením s japonskou logistickou společností Mitsui-Soko Group v r. 2012, jsme získali přístup do její celosvětové logistické sítě (89 společností na 4 kontinentech).

To nám umožňuje rovnocenně konkurovat největším globálním hráčům v oboru. I po tomto spojení si zachováváme svou jedinečnost české rodinné firmy s osobním přístupem ke každému zákazníkovi.

Komplexní logistické služby

Našim obchodním partnerům nabízíme služby a řešení vycházející z komplexního provázaného logistického řetězce.

Zajistíme nejen přepravu zboží a vyřízení veškerých celních formalit, ale také jeho uskladnění v našich logistických centrech, která mají rovněž status celních a daňových skladů, jakož i následnou distribuci ke konečnému uživateli.

Strategie společnosti

Hodláme poskytovat klientům vysokou kvalitu našich služeb a ke každému z nich přistupovat jednotlivě na základě jeho individuálních požadavků. Chceme být silným a významným partnerem skupiny Mitsui-Soko, společností prosperující a stabilní nejen pro své obchodní partnery, ale rovněž pro naše zaměstnance.

4 základní pilíře strategie

  • Finanční zázemí skupiny Mitsui-Soko nám dává pocit stability a jistoty, ale rovněž nás zavazuje k vysoké kvalitě našich služeb i procesů.
  • Lidské zdroje jako druhý pilíř jsou zárukou kvalitních služeb, které poskytujeme. Sázíme na vysokou odbornost našich zaměstnanců, na jejich kontinuální vzdělávání a v neposlední řadě i na rozvoj talentů.
  • Strategické činnosti, jejich kompletnost a to, že jsme skutečným expertem v celních službách je náš třetí pilíř.
  • Klíčové hodnoty – partnerství, důvěryhodnost a flexibilita jako čtvrtý pilíř. Zde nám jde nejen o vztah k obchodním partnerům, ale stejně tak i ke všem našim zaměstnancům.

PST CLC Mitsui-Soko členem uskupení Mitsui-Soko Group

Od roku 1991 patříme k významným poskytovatelům komplexních služeb v oblasti logistiky, od roku 2012 působíme na trhu jako člen celosvětového holdingu Mitsui-Soko Group.

Mitsui je jedním z významných japonských konglomerátů společností se širokou působností na světových trzích. Sdružuje více než 700 firem z odvětví chemie, strojírenství, energetiky, stavebnictví, potravinářství, logistických a finančních služeb. Logistickou část společnosti představuje Mitsui-Soko Group, pod kterou patří i PST CLC Mitsui-Soko, a.s.

Mitsui-Soko Group v současné době sdružuje 89 společností v 21 zemích na čtyřech kontinentech. Zaměstnává téměř 9 tis. pracovníků a prostřednictvím sítí silniční, letecké a námořní dopravy zajišťuje všechny typy přeprav po celém světě. Více o Mitsui-Soko Group.

Ocenění

PST CLC Mitsui-Soko je držitelem certifikátů kvality ISO, AEO a dalších osvědčení nejvyššího stupně.

Získaná ocenění jsou pro nás závazkem, proto neustále rozšiřujeme, zkvalitňujeme a efektivně propojujeme portfolio služeb i na míru vytvářených inovativních řešení.