Skladování

Skladování zajišťujeme v našich logistických centrech strategicky rozmístěných po celé ČR. Dle konkrétních potřeb navrhneme optimální logistická řešení i procesy pro dosažení maximální efektivity každého projektu.

KOMPLEXNÍ SKLADOVÁ LOGISTIKA

Našim klientům nabízíme komplexní řešení logistických služeb s profesionálním servisem, který zajišťuje tým našim kvalifikovaných odborníků. Skladovací služby realizujeme na ploše více než 85 000 m2, přičemž pro multi-user logistiku máme k dispozici sklady v Ostravě-Mošnově, Brně, Úžicích a v PohořelicíchTato logistická centra jsou současně i schválené celní sklady spolupracující se všemi celními deklaracemi PST CLC Mitsui-Soko.

Komplexní řešení logistických služeb zahrnuje nejen skladování, ale také proclení zboží a jeho přepravu.

Jsme držiteli certifikátu ISO zaručujícího vysokou stálost kvality námi poskytovaných služeb.

Sklady Brno Tuřany

Sklady Mošnov u Ostravy

Sklady Úžice u Prahy

Sklady Pohořelice u Brna

Našim klientům nabízíme

Uskladnění zboží

Manipulaci se zbožím

Služby přidané hodnoty

Distribuci zboží

Kontraktní logistika

Sklady Brno Tuřany

Nabízíme skladové prostory v Brně. V blízkosti mezinárodního letiště provozujeme sklad s kapacitou 7800 paletových míst. Skladujeme ve standardním, celním i dočasném skladu s využitím regálových systémů a moderních technologií. Výhodou této lokality je napojení na dálniční síť Rakousko, CZ, SK a blízká dostupnost rakouské a slovenské hranice.

Pokračovat

Sklady Mošnov u Ostravy

Nabízíme kompletní logistické služby v moderních skladových prostorách v Ostravě v areálu Ostrava Airport Multimodal Park Mošnov s výhodným napojením na dálniční síť PL, CZ, SK. Skladujeme ve standardním, celním i dočasném skladu s využitím regálových systémů a moderních technologií.

Pokračovat

Sklady Úžice u Prahy

Nabízíme k pronájmu moderní skladové prostory u Prahy v areálu ProLogis parku v Úžicích, hala DC 5/T2, s výhodným napojením na dálniční síť Německo a CZ. Skladujeme ve standardním, celním i dočasném skladu s využitím paletových a systémových regálů s moderních technologií zakladačů a možností využití Kardexových (policových) automatizovaných systémů.

Pokračovat

Sklady Pohořelice u Brna

Nabízíme skladové prostory a outsourcing skladování v Pohořelicích u Brna. Zajistíme Vám přepravu a skladování podle Vašich potřeb! Celý sklad slouží současně jako celní sklad a dočasný celní sklad. Výhodou pro zákazníky je, že jim uděláme kompletní službu od proclení, uskladnění, uvolnění do volného oběhu a dovozu na místo potřeby. Sklad v Pohořelicích je vhodný pro skladování všech typů produktů, s výjimkou nebezpečného zboží a zboží s řízenou teplotou. Jedná se o multi-user sklad.

Pokračovat

Uskladnění zboží

Více než 85 000 m2 skladových ploch v našich logistických centrech je vám plně k dispozici, stejně jako naše služby:

 • Celní a daňové sklady s moderním WMS & TMS řešením
 • Automatizovaná skladová řešení
 • Řízení a správa paletového hospodářství
 • Optimalizace skladových procesů

Manipulace

V námi provozovaných logistických centrech nabízíme:

 • Všechny standardní režimy vyskladnění (FIFO, FEFO, kanban, šarže aj.)
 • Diagnostiku a kontrolu vráceného zboží
 • Služby s přidanou hodnotou (VAS – Value Added Services) – balení, přebalování, etiketování, kolkování, zpracování speciálních příbalů, multipacků, vkládání reklamních předmětů atd.
 • Cross-dock

Distribuce

V rámci komplexnosti poskytovaných služeb zajistíme rovněž distribuci Vašeho zboží ke konečnému odběrateli, a to nejen z námi provozovaných skladů. Zajistíme pro Vás:

 • Kontrolu kvality a řízení objednávek
 • Online zpracování a monitoring zásilek prostřednictvím TMS
 • Paletovou distribuci
 • Denní přepravy Čechy – Morava – Slovensko
 • Doručení D+1
 • Doručování dle časových oken
 • Dobírky
 • Paletové hospodářství
 • Kontrolu a zpracování vratek
Pokračovat

Služby přidané hodnoty

Kompletní převzetí a řešení specializovaných logistických projektů nabízíme pro klienty, kteří se nechtějí zatěžovat starostmi o skladování a případnou distribuci svého zboží. Můžeme operovat jak v prostorech klienta, tak v externích logistických centrech. Pro naše klienty to znamená úsporu zaměstnanců, větší časovou flexibilitu a optimalizaci interních skladovacích postupů.

Naše dlouhodobě budované know-how, specializované logistické procesy i profesionální přístup kvalifikovaných odborníků Vám pomohou nejen uvolnit ruce, abyste se mohli plně soustředit na váš vlastní byznys, ale i optimalizovat Vaše náklady.

Dále realizujeme logistické audity, které prověří Vaše stávající procesy s případným návrhem na jejich optimalizaci.

Kontraktní logistika

Kompletní outsourcing logistických procesů nabízíme klientům, kteří se nechtějí zatěžovat starostmi o skladování a případnou následnou distribuci. Naši odborníci jsou připraveni pro vás vytvořit efektivní řešení, která odpovídají konkrétním požadavkům vašeho dodavatelského řetězce.

Pokračovat