Studenti a absolventi

Nejsme obrovskou korporací s detailně nastaveným systémem stáží, ale vítáme zájem studentů o práci nebo brigádu v naší společnosti.

PST CLC Mitsui-Soko podporuje studenty i absolventy

Jsi studentem střední nebo vyšší odborné školy nejen se zaměřením na logistiku nebo dopravu? Pak jsi ten pravý pro naši společnost!
Snažíme se studentům maximálně pomoci s rozvojem jejich odborných znalostí a získání potřebných pracovních kompetencí. Po ukončení studií rádi prodiskutujeme možnosti stálého uplatnění absolventů v našich týmech. Mnoho našich kolegů začínalo na juniorních pracovních pozicích a postupně se vypracovali na odborníky ve svém oboru.

Blížíš se ke konci svého studia? Máš zajímavé téma závěrečné práce a potřebuješ získat náhled z praxe? Ozvi se nám.
Rádi nabídneme pomoc a koordinaci při vypracování závěrečných absolventských prací. Ideálně stojíme již při výběru tématu práce tak, aby student mohl vypracovat téma reálné a opravdu spojené s oborem logistiky a dopravy tak, abychom mohli jeho vypracované závěry a doporučení také ověřit v naší praxi.

V případě, že máš zájem se nám se svou aktuální studijní nebo pracovní poptávkou ozvat, využij, prosím, formulář.

    Přílohy (životopis, motivační dopis,…)

    Uvedením těchto údajů souhlasím s jejich zařazením do nezávazné evidence uchazečů o zaměstnání po dobu 12 měsíců. Tyto údaje budou k dispozici personálnímu útvaru akciové společnosti PST CLC Mitsui-Soko pro účely vyhledávání vhodných kandidátů na obsazení uvolněných pracovních míst. Ochrana uložených osobních údajů bude provedena v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů a po uplynutí výše uvedené doby budou údaje skartovány.