Zaměstnanecké benefity

Naše benefity pro zaměstnance se neustále vyvíjí. Snažíme se, aby se přizpůsobovaly tomu, co naši pracovníci potřebují a mají rádi. Chceme, aby tyto benefity byly pro naše zaměstnance hodnotným bonusem k jejich finančnímu ohodnocení.

Aktuálně nabízené benefity

25 dnů dovolené

Poskytujeme našim zaměstnancům týden dovolené nad rámec stanovený Zákoníkem práce, celkem tedy 5 týdnů dovolené.

Přispíváme na stravování

Zaměstnanci mohou využívat poukázky na nákup stravy, poskytované v podobě elektronické karty od jednoho z poskytovatelů těchto poukázek. Poskytujeme poukázky v hodnotě 110 Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem.

Přispíváme na penzijní a životní pojištění

Zajímavou finanční částkou přispíváme zaměstnancům, kteří již mají nebo si nově uzavřou smlouvu o penzijním připojištění s jakýmkoli penzijním fondem v ČR. Také poskytujeme příspěvek na životní pojištění.

Přispíváme na multisport kartu

Záleží nám na kondici a zdraví našich zaměstnanců, proto přispíváme na Multisport kartu, kterou je možné denně využívat nejen v širokém množství sportovišť, ale také na různé rodinné volnočasové aktivity.

PŘISPÍVÁME NA DOPRAVU

Všem zaměstnancům poskytujeme příspěvek na dopravu, jehož výše je určena vzdáleností bydliště od místa výkonu práce. Příspěvek je poskytován za každý odpracovaný den.

PŘISPÍVÁME NA DOVOLENOU

Podporujeme odpočinek zaměstnanců pravidelným ročním příspěvkem na dovolenou, který je poskytován před letní sezónou tak, aby ho zaměstnanci mohli při výběru dovolené včas využít.

NABÍZÍME ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY

U jednoho z mobilních operátorů působícího na českém trhu poskytujeme zvýhodněné tarify jak pro jednotlivé zaměstnance, tak pro jejich rodinné příslušníky. Naši zaměstnanci tak mohou využít výhodnější tarif nejen na volání, ale i na mobilní data nebo digitální televizní vysílání.

Oceňujeme pracovní výročí

Vážíme si loajality a stability zaměstnanců, kteří u nás pracují již delší dobu. Toto ocenění se snažíme vyjádřit pomocí bonusů ve formě Flexipassů, které zaměstnanci obdrží jako naše poděkování při příležitosti pracovních výročí (5 let, 10 let, …).

PŘISPÍVÁME NA ÚDRŽBU ODĚVŮ

Zaměstnancům, kterým na našich pracovištích poskytujeme osobní ochranné pracovní prostředky, zároveň přispíváme každý měsíc ke mzdě určenou částkou na jejich údržbu.

Rozvíjíme odbornost našich zaměstnanců

Máme zájem o neustálý rozvoj talentů, znalostí a profesních zkušeností našich zaměstnanců. Posuzujeme zájem a potřeby zaměstnanců individuálně a organizujeme vzdělávání šité na míru jednotlivým pracovním pozicím.

Společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce. Podporujeme také týmová setkání (pracovišť po celé ČR).

POSKYTUJEME NÁBOROVÉ PŘÍSPĚVKY

U vybraných pozic, na které hledáme aktuálně klíčové pracovníky, nabízíme náborový příspěvek.

Kromě výše uvedeného nabízíme možnost zkrácených úvazků, náborové příspěvky na vybraných pracovištích, u některých pozic firemní notebook, mobilní telefon či služební automobil.