Přepravy

Díky našim dlouholetým zkušenostem a týmu profesionálních a flexibilních disponentů Vám vždy vyhledáme a zajistíme optimální způsob přepravy, ať je Vaše zboží kdekoliv. Klademe přitom důraz na individuální požadavky každého klienta a dbáme na vysokou spolehlivost a kvalitu doručení.

Komplexní přepravní služby

Díky silnému globálnímu zázemí mateřské společnosti Mitsui-Soko Group realizujeme pro naše klienty všechny druhy přeprav po celém světě, ale také následné logistické služby, kterými jsou celní služby a skladování.

certifikát ISŘJsme držiteli certifikátů ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 50001:2018 zaručujících vysokou stálost kvality námi poskytovaných služeb..

 
 

V roce 2020 jsme se stali řádnými členy sítě Freight Forwarders Family (3F), která sdružuje nejlepší spediční a logistické firmy z celého světa.

Našim klientům nabízíme

Pozemní přepravy

Pozemní kontejnerové přepravy

Letecké přepravy

Námořní přepravy

Železniční přepravy

Distribuci

Pozemní přepravy

Při celokamionových pozemních a paletových přepravách po Evropě efektivně vytěžujeme volné přepravní kapacity, nabízíme možnost proclení zboží v síti našich celních pracovišť, zásilky umíme připojistit nad rámec odpovědnosti dopravce a jako relativně novou službu nabízíme „First/Last Deliveries“ námořních kontejnerů. V rámci pozemních kontejnerových přeprav nabízíme přepravní služby první a poslední míle.

Pokračovat

Pozemní kontejnerové přepravy

V rámci pozemních kontejnerových přeprav nabízíme v tuzemském úseku přepravní služby první a poslední míle z terminálů Praha, Mělník, Lovosice, Pardubice, Kolín, Česká Třebová, Brno, Ostrava. V mezinárodní dopravě pak obousměrné silniční spojení mezi přístavy Hamburk, Bremerhaven, Koper, Gdaňsk.

Pokračovat

Letecké přepravy

Také v oblasti leteckých přeprav využíváme mezinárodní síť vlastních poboček a naší specializací jsou jak konsolidované letecké zásilky, tak expresní (prioritní) přepravy. Přepravujeme rovněž cenný či vojenský materiál, realizujeme door-to-door přepravy i celní odbavení a variabilní zpracování zásilek v logistických centrech.

Pokračovat

Námořní přepravy

Naše námořní přepravy využívají mezinárodní síť vlastních poboček, a to jak pro exporty, tak importy. Zboží přepravujeme jako celokontejnerové (FCL), nebo kusové (LCL) zásilky. Provozujeme vlastní sběrnou linku z Asie, vozíme nadrozměrné náklady, zajistíme připojištění zboží nad rámec odpovědnosti rejdaře a rovněž v této oblasti nabízíme celní odbavení.

Pokračovat

Distribuce

V rámci distribuce po ČR a SK nabízíme servis spojený s rozvozem zboží jak z vlastních logistických center, tak ze skladů klientů.

Pokračovat