Skip to main content

VÍTKOVICE STEEL je jedním z klíčových a dlouholetých klientů celní deklarace PST CLC v Ostravě. Tým celních specialistů pod vedením zkušené vedoucí Jaroslavy Grabkové zajišťuje celní odbavení na importu materiálu – bram z Ruska či Brazílie či exportů plechů nebo štětovnic vlaky či kamiony.

Naše služby pro VÍTKOVICE STEEL nezahrnují pouze celní odbavení, ale také:

  • Intrastat – přijetí + odeslání – včetně odesílání na CÚ
  • Zpracování dokladů CIM pro mezinárodní železniční přepravu
  • Zpracování Nákladních listů pro tuzemskou železniční přepravu

Veškeré prováděné činnosti umíme realizovat elektronicky a komunikovat nejen s celním úřadem, ale i s železničními dopravci, kteří pracují pro VÍTKOVICE STEEL. Pro VÍTKOVICE STEEL nabízíme i poradenství v oblasti celních služeb, a to jak pro tým expertů logistiky, tak i obchodníkům.

Právě díky možnosti poskytovat celní služby efektivně elektronicky jsme se počátkem loňského roku přestěhovali z Dolních Vítkovic do moderních prostor centrály společnosti na Nádražní ulici v Ostravě.

Velmi zajímavému tématu složité logistiky VÍTKOVICE STEEL se věnuje i nový podcast Martina Hubeňáka CO-LO – Coffee & Logistics a to přímo s generálním ředitelem Ing. Dmitrijem Ščukou.

Velmi zajímavé podívání je k dispozici na běžných podcastových platformách – ZDE

Martin Hubeňák byl několik let ředitelem logistiky VÍTKOVICE STEEL a spolu s ním jsme realizovali několik optimalizačních projektů zapojujících celní deklaraci PST CLC do celkové efektivní logistiky Vítkovice Steel – https://www.vitkovicesteel.com/fotogalerie/vypalky