Skip to main content

PST CLC, coby kontrolní věž tohoto projektu, zajišťuje kompletní logistický tok ve spolupráci všech našich divizí pod vedením Jaroslava Havránka, manažera pro klíčové zákazníky.

V tomto projektu organizujeme import zboží japonského výrobce SONY, které je komplexním řešením koordinováno do našeho skladu v Úžicích, kde se zboží skladuje, dle potřeby štítkuje, probíhá kontrola kvality, celní odbavení a doprava koncovým zákazníkům, mezi které v současné době patří:

  • HPE (Hewlett Packard Enterprise)
  • Quantum
  • Oracle
  • IBM
  • Dell

„Mnozí z vás jste určitě zaznamenali proces přestěhování projektu SONY do našeho LC v Úžicích po skončení 4leté spolupráce s naším belgickým partnerem Mainfreight Logistics. Přestěhování předcházela dlouhá příprava, v jejímž průběhu jsme řešili hlavně nastavení všech potřebných procesů, nastavení spolupráce s našimi obchodními partnery, zaškolování našich PST kolegů do jednotlivých procesů – především na štítkování produktu samotného, využití magnetických pásek na uchování informací nebo čistících pásek.

Celou přípravu financoval náš zákazník SONY/Mitsui-Soko Supply Chain Solution (dále jen MSCS) –jedná se o joint venture dvou velikánů SONY a Mitsui-Soko. Byla nám poskytnuta moderní „štítkovací buňka“, která byla postavena ve skladu z 5 speciálních kontejnerů a upravena téměř do podoby kanceláře (mezi její vybavení patří PC a tiskárny na tisk štítků, dále posuvný dopravník a kolem něj stoly pro štítkování, a další vybavení včetně klimatizace).

Po dvou měsících úspěšného fungování projektu SONY v LC Úžice, máme kapacitu štítkování dvou palet denně, kterou v blízké době rozšíříme na tři palety denně.

Díky koncentraci této globální spolupráce, se výrazně rozšířila interní aktivita s firmou SONY a nově se již většina procesů odehrává pod značkou PST CLC – skladování, štítkování, doprava, clení, kontrola kvality a v neposlední řadě administrativa. Taktéž zajišťujeme registraci k DPH a měsíční výkazy, tedy se jedná o zcela komplexní činnost.

Ještě jednou děkujeme všem kolegům, kteří se na přípravě podíleli a kteří nám aktuálně pomáhají poskytovat služby maximální kvality pro našeho klíčového zákazníka MSCS/SONY,“ vysvětluje Jaroslav Havránek, manažer pro klíčové zákazníky.

Jaroslav Havránek,

manažer pro klíčové zákazníky PST CLC, a.s.