Skip to main content

Zaměstnanci společnosti PST CLC Mitsui-Soko se stali součástí významné sportovní události, kterou byla UniCredit Pražská štafeta. Tento prestižní běžecký závod přitahuje každoročně velké množství účastníků. Celkově šlo o nezapomenutelný zážitek, který posílil vztahy mezi zaměstnanci a podpořil firemní kulturu. Účast na UniCredit Pražské štafetě byla pro zaměstnance PST CLC Mitsui-Soko nejen sportovní výzvou, ale také příležitostí k propagaci zdravého životního stylu a pozitivní firemní image. Společnost tak i na těchto závodech potvrdila, že si váží svých zaměstnanců a podporuje je v jejich aktivitách.

Všichni účastníci z PST CLC Mitsui-Soko se shodli na tom, že by si podobnou akci rádi zopakovali i v budoucnu. UniCredit Pražská štafeta se tak stala dalším krokem k posílení týmového ducha a vzájemné podpory mezi kolegy v PST CLC Mitsui-Soko.

Konkurence byla velká. Závodu se totiž účastnilo se totiž 740 dalších týmů. A jak závod hodnotí naši běžci? „Čekání na první předávku bylo plné napětí a očekávání. Který z týmů se dostane do vedení? A jak se samotná předávka podaří? A podařilo se. U druhé předávky se také ukázalo, že naše týmy berou závod skutečně velmi vážně a běží jako o život. Pánové se nechali atmosférou závodu natolik pohltit, že podali výkony, za které by se nemuseli stydět ani profesionální běžci. To samé platí i o Proseckém týmu. Výkony týmů z Proseka a Logistiků z KH byly totiž natolik vyrovnané, že ve finále byl časový rozdíl jen 45 vteřin! Umístění bylo více než dobré: Logistici obsadili 293. místo, Runneři 317., a dámy z města stříbra si s elegancí a grácií doběhly pro 650 místo. Závěrem lze jednoznačně říci, že všechny naše týmy společnost PST CLC Mitsui-Soko úspěšně reprezentovaly.“