Specializace

PST CLC Mitsui-Soko – komplexní logistické služby napříč segmenty

Naše společnost PST CLC Mitsui-Soko zajišťuje pozemní přepravy, železniční přepravy, námořní přepravy a letecké přepravy. Dále zajišťujeme celní služby a skladování. Co se týče specializace, nejsme zaměřeni jen na určitý segment, zajistíme transport jakéhokoliv zboží, které zákazník potřebuje přemístit z bodu A do budu B. Nabízíme komplexní logistické služby napříč segmenty.

Alkohol

Automotiv

Electronic

Chovatelské potřeby

Kosmetika

Oblečení

Potraviny

Spotřební zboží

Stavební materiál

Strojírenství – kovovýroba

Tabákové výrobky

Zdravotnictví

Alkohol

Přepravy lihovin, vína a piva mají svá specifika. Naše společnost PST CLC Mitsui-Soko nabízí jak přepravy, tak také celní služby. Svěřte své přepravy alkoholu, celní odbavení a skladování alkoholu do rukou profesionálů. Postaráme se o to, aby alkohol byl přepraven nepoškozen a aby byly splněny veškeré celní náležitosti.

Automotiv

Automotive segment je jedním z tahounů ekonomiky. Nabízíme celní služby, logistické služby, pozemní přepravy, železniční přepravy, námořní přepravy i letecké přepravy. Navrhneme vám ty nejideálnější přepravy reflektující vaše potřeby. Zajistíme, aby objednané zboží bylo doručeno na místo potřeby v pořádku a včas. 

Electronic

PST CLC Mitsui-Soko se zaměřuje také na segment Electronic. Nabízíme jak vnitrostátní přepravy, tak i přepravy mezi kontinenty. Mezi naše služby patří i celní odbavení. Pro klienty ze segmentu electronic nabízíme rovněž skladování a s tím související služby. Splníme vaše individuální požadavky. 

Chovatelské potřeby

Naše společnost PST CLC Mitsui-Soko nabízí i přepravy a proclení chovatelských potřeb, například krmiva pro psy i kočky, hlodavce i ptáky. Zajistíme vše tak, aby vaše prodejny chovatelských potřeb mohly být flexibilně zásobovány. Zajistíme vám i skladování. Kontaktujte nás, zpracujeme vám nabídku na míru.

Kosmetika

Potřebujete zajistit přepravy kosmetických produktů? Nabízíme komplexní přepravní, celní a logistické služby. Zajistíme vám například tuzemské i mezinárodní přepravy parfémů, dekorativní kosmetiky, výrobků pro péči o vlasy a podobně. Součástí naší nabídky služeb je i skladování a co-packing.

Oblečení

PST CLC Mitsui-Soko nabízí (např. pro e-shopy) vnitrostátní a mezinárodní přepravy oblečení. Tento segment trhu má svá specifika. Svěřte tyto přepravy do rukou profesionálů, kteří vám poskytnou komplexní přepravní, logistické a celní služby. Nabízíme zkušenosti, profesionalitu, individuální přístup a férové ceny.

Potraviny

Distribuce potravin s logistickým profesionálem! Potraviny patří mezi produkty, které rychle podléhají zkáze. Realizujeme přepravy s ohledem na charakter potravin, také skladování potravin. Zajistíme pro vás přepravy za dodržení hygienických podmínek. Zajistíme vám dovoz i vývoz potravin. 

Spotřební zboží

Přepravy spotřebního zboží nabízíme jak pro e-shopy, tak pro kamenné prodejny a pro výrobce. Přepravy spotřebního zboží díky naší široké síti zajišťujeme vnitrostátně i mezi kontinenty. Navrhneme vám nejoptimálnější zajištění vašich přeprav s ohledem na vaše individuální potřeby. Zajistíme také celní služby i logistické služby.

Stavební materiál

Stavební materiál přepravíme s ohledem na jeho povahu – na paletách, v kontejnerech, volně ložený atd. Zajišťujeme skladování, celní služby a bezpečné přepravy stavebních materiálů. Jste například výrobce a potřebujete zásobit zahraniční trhy? Nebo své prodejny v ČR? S důvěrou se na nás obraťte. 

Strojírenství - kovovýroba

Oblast strojírenství má v České republice silné kořeny, proto jsou i časté požadavky na zajištění přeprav strojírenských produktů a na zajištění celních služeb i skladování. Nabízíme přepravy strojírenských produktů a strojírenských celků – a to v rámci tuzemského trhu i celého světa. 

Tabákové výrobky

Logistický provider PST CLC Mitsui-Soko se zaměřuje také na skladování tabákových výrobků. Zajistíme pro vás rovněž celní služby. Nabízíme zkrátka komplexní logistické služby napříč segmenty. Potřebujete zajistit kvalitní skladování či outsourcing skladování? Potřebujete celní služby? Kontaktujte nás. 

Zdravotnictví

Přepravy zdravotnického materiálu mají svá specifika. Na tyto přepravy se dlouhodobě zaměřujeme a máme s nimi bohaté zkušenosti. Zásobování v rámci segmentu zdravotnictví musí splňovat nejrůznější náležitosti. V segmentu zdravotnictví nabízíme profesionální přepravní a celní služby, dále zajistíme skladování.